CCTV KAMERA

ALARM SİSTEMLERİ

CCTV KAMERA

ALARM SİSTEMLERİ

Korunmaya ve takibe ihtiyaç olan her yerde güvenlik sistemleri kurmak bir zorunluluk haline geldi. Kaza, şiddet, hırsızlık, yangın gibi yaşanan talihsiz olaylardan sonra kamera sistemlerinin önemi çok daha anlaşılır oldu. Ancak yaşananlar sadece kamera taktırmakla bu sorunun çözülemeyeceğini göstermiştir. Güvenlik sistemi projelerinde karar verirken; nicelik, kalite ve sürdürülebilir teknik destek asıl öncelik olmalıdır. Ip Kamera teknolojisi sektöre sınıf atlatmış; yüksek çözünürlükte izleme, kayıt ve görüntü analizi gibi imkanlar sunmuştur.

Gereksinimleriniz doğru sistemi belirleminizde çıkış noktası olacaltır; dış mekan, çevre güvenliği, iç mekan, gece, gündüz, gözetleme yapılacak alan, görüntü kalitesi, kayıt süresi gibi. Ip kamera çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kaliteli bir çipe sahip kamera karlama , titreme yapmaz bu sebeple çipe dikkat edilmelir. Görüntü kalitesini belirleyen; kameranın çözünürlük ve lens değerleridir. Ip kamera teknolojisi sayesinde çok yüksek değerlere ulaşabilirsiniz.

Kamera seçimi iş yeri , açık alan, ev, vb. mekanlara göre farklılıklar gösterir. Işık kaliteli görüntü alabilmek için önemli bir etkendir. Daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçip ergonomi, estetik, verimlilik, süreklilik ve güvenlik çerçevelerinde size en uygun projeleri üretmek hedefindedir.

Ünko Elektrik, istenen güvenlik sisteminin gereği olarak veya talep üzerine mekanın / kurumun ne tip tehditlere maruz kalabileciğini tespit ederek, alınacak tedbirlerin ne olacağı konusunda risk/güvenlik değerlendirmesi yapar. Ip kamera konusunda uzaman satış temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

NEDEN ÜNKO ELEKTRİK

Doğa Dostu

Güneş enerjisi; havanızı kirletmeyen, kokusuz, sessiz, çevre dostu ve yenilenebilir bir enerji kaynağıdır.

Ekonomik

Daimi ve bedelsiz olan bir enerji kaynağı sayesinde hammadde yükü olmadan kendi elektriğinizi ekonomik bir şekilde üretebilirsiniz.

Sürdürülebilir

Tükenmeyen, temiz ve daimi bir enerji kaynağıdır. Erişimi kolaydır ve dışa bağımlılığı yoktur.

Ürünlerimizle ilgili teklif almak için formu doldurun..
Sizi Arayalım

Ünko Elektrik Ekibi
Gönder