ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İnsan, doğada yaşam bulan, yaşamını doğa içindeki koşulların etkisiyle şekillendiren ve zorunlu olarak da bir şekilde doğayla ilişki içinde var olabilen bir varlıktır. Doğayı bizden önceki kuşaklardan nasıl aldığımızdan ziyade gelecek  nesillere nasıl bir doğa bırakacağımız çok daha önemlidir. Kaliteli bir hava koklamak isteriz, daha az karbona maruz kalmış, temiz ve yeşil bir dünya isteriz.

Faydalı bir nesil  yetiştirmek ve onlara güzel bir yaşam alanı bırakmak adına daha kaliteli ve temiz bir yaşam için doğamıza sahip çıkarak, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmayı ve kullandırmayı ONSOLAR olarak önemsiyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Doğaya olan hassasiyetimizi  kendi bünyemizde de devam ettirmekteyiz. Onsolar olarak temel mottomuz olan sürdürülebilirliğin ne kadar önemli bir unsur olduğunun farkındayız. Bu bağlamda çıktığımız uzun yolculukta ailemize katılan her bir bireyin devamlılığı ve gelişimi bizim için çok önemli bir husustur.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

Dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmeye çalışırken, her müşteriyi kendi partnerimiz olarak görürüz. Bu nedenle,  şirketimizin en önemli odak noktalarından biri müşteri mutluluğu ve memnuniyetidir. Müşteri değer ve davranışlarındaki değişiklikleri her zaman sistematik olarak takip ederek, müşterilerimizin şirketimizden ve hizmetlerimizden neler beklediğini belirlemek ve bu beklentilerini koşulsuz yerine getirmek için her gün daha çok çalışıyoruz.

Ünko Elektrik Ekibi
Gönder