x

Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet etmekteyiz.
Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir. Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını sonuca ulaştırana kadar durmayan, işini bilen elektrik ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir.
Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur. Usta elektrikçi , her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.
Usta elektrikçi olarak müşterilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Bunun İçin İstanbul ‘ un farklı bölgelerinde çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Bu yüzden her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tarihimiz

1984 yılında merhum Mustafa ÖZTAŞ’ın girişimleriyle Fatih-Cerahpaşa da kurulan firmamız elektrik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve potansiyel iş hacmini iyi takip eden firma 1996 yılında büyüyerek ÜNKO ELEKTRİK-ELEKTRONİK adı altında LTD şirketi olarak ticari hayatına devam etmiştir. Firma bu tarihten itibaren sanayi alanında elektrik işleri başlamış ve bu alanda uzmanlaşarak 1998 yılından itibaren sanayi işletmeleriyle çalışmaya başlamıştır. 2014 yılından itibaren firmamız  mühendislik danışmanlık hizmetleri vermeye başlamış firmamız ÜNKO ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK adı altında LTD şirketi olarak bir adım daha büyüyerek ticari hayatına devam etmiştir. Geçmişten gelen deneyimlerini günümüz teknolojisiyle harmanlayan firmamız işletmenize en uygun ve en kaliteli çözümleri üretmekte ve uygulamaktadır. Firmamızın faaliyet gösterdiği alanlar kısaca şunlardır; endüstriyel elektrik tesisatı müteahhitliği/bakımı, busbar sistemleri ,güvenlik sistemleri, aydınlatma sistemleri , zayıf akım sistemleri , mühendislik danışmanlık hizmetleri  bunlarla ilgili olarak işletmenin ihtiyacına göre uygun otomasyon sistemleri dizaynı/uygulanması. Firmamız fabrikaların ihtiyacına yönelik tüm endüstriyel ürünlerin tedarikçisidir. Tüm bunların dışında bir mühendislik firması olan ÜNKO ELEKTRİK-ELEKTRONİK  Mühendislik danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte işletmelerdeki yapı değişikliği ve tadilat hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

 

 

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim