HAKKIMIZDA

1984 yılında merhum Mustafa ÖZTAŞ’ın girişimleriyle  Fatih-Cerahpaşa’ da kurulan firmamız elektrik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran ve potansiyel iş hacmini iyi takip eden firma 1996 yılında büyüyerek ÜNKO ELEKTRİK-ELEKTRONİK adı altında LTD şirketi olarak ticari hayatına devam etmiştir.

Firma bu tarihten itibaren sanayi alanında elektrik işleri başlamış ve bu alanda uzmanlaşarak 1998 yılından itibaren sanayi işletmeleriyle çalışmaya başlamıştır. 2014 yılından itibaren firmamız  mühendislik danışmanlık hizmetleri vermeye başlamış firmamız ÜNKO ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK adı altında LTD şirketi olarak bir adım daha büyüyerek ticari hayatına devam etmektedir. Geçmişten gelen deneyimlerini günümüz teknolojisiyle harmanlayan firmamız işletmenize en uygun ve en kaliteli çözümleri üretmekte ve uygulamaktadır.

Firmamızın faaliyet gösterdiği alanlar kısaca şunlardır; endüstriyel elektrik tesisatı müteahhitliği/bakımı, busbar sistemleri ,güvenlik sistemleri, aydınlatma sistemleri , zayıf akım sistemleri , mühendislik danışmanlık hizmetleri  bunlarla ilgili olarak işletmenin ihtiyacına göre uygun otomasyon sistemleri dizaynı/uygulanması. Firmamız fabrikaların ihtiyacına yönelik tüm endüstriyel ürünlerin tedarikçisidir.

Tüm bunların dışında bir mühendislik firması olan ÜNKO ELEKTRİK-ELEKTRONİK & Mühendislik danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte işletmelerdeki yapı değişikliği ve tadilat hizmetleri de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Ürünlerimizle ilgili teklif almak için formu doldurun..
Sizi Arayalım

Ünko Elektrik Ekibi
Gönder